Collection: Sides

16 products
  • Mixture
    Regular price
    ₹ 230
    Sale price
    ₹ 230
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peanut Butter (Smooth)
    Regular price
    ₹ 250
    Sale price
    ₹ 250
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peanut Butter (Chocolate)
    Regular price
    ₹ 295
    Sale price
    ₹ 295
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peanut Butter (Spicy Chilli Garlic)
    Regular price
    ₹ 275
    Sale price
    ₹ 275
    Regular price
    ₹ 0
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peanut Butter (Unsweetened)
    Regular price
    ₹ 250
    Sale price
    ₹ 250
    Regular price
    ₹ 0
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peanut Butter (Chunky)
    Regular price
    ₹ 250
    Sale price
    ₹ 250
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peanut Chutney Powder
    Regular price
    ₹ 80
    Sale price
    ₹ 80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Idli Chutney Powder
    Regular price
    ₹ 153
    Sale price
    ₹ 153
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lavender flowers (dried)
    Regular price
    ₹ 175
    Sale price
    ₹ 175
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dhaal Powder
    Regular price
    ₹ 70
    Sale price
    ₹ 70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kashmiri Saffron
    Regular price
    ₹ 495
    Sale price
    ₹ 495
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chammandi podi
    Regular price
    ₹ 118
    Sale price
    ₹ 118
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • WI Shortcuts - Vathal Kozhambu Podi
    Regular price
    ₹ 135
    Sale price
    ₹ 135
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • WI Shortcuts - Sun Dried Garlic Powder
    Regular price
    ₹ 130
    Sale price
    ₹ 130
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • WI Shortcuts - Milagu Kozhambu Podi
    Regular price
    ₹ 150
    Sale price
    ₹ 150
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Manavalam
    Regular price
    ₹ 230
    Sale price
    ₹ 230
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
Sale

Unavailable

Sold Out

×
×

View full product info