Collection: Ready to Eat & Fry
-
Homemade Sakkaravarati
- Regular price
- Rs. 580.00
- Sale price
- Rs. 580.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Organic Strawberry Jam
- Regular price
- Rs. 700.00
- Sale price
- Rs. 700.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Dry Mango Pickle (Homemade)
- Regular price
- Rs. 600.00
- Sale price
- Rs. 600.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Dry Lemon Pickle (Homemade)
- Regular price
- Rs. 420.00
- Sale price
- Rs. 420.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mango Murabba - Raw Mango Preserve
- Regular price
- Rs. 406.00
- Sale price
- Rs. 406.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Gulkand-Rose Petal Preserve
- Regular price
- Rs. 500.00
- Sale price
- Rs. 500.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kashmir Mamra Badam
- Regular price
- Rs. 460.00
- Sale price
- Rs. 460.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Murukku (Karuppu Kavuni)
- Regular price
- Rs. 460.00
- Sale price
- Rs. 460.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Banana chips (Nendra)
- Regular price
- Rs. 460.00
- Sale price
- Rs. 460.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Liquid Jaggery
- Regular price
- Rs. 170.00
- Sale price
- Rs. 170.00
- Regular price
-
Rs. 188.00 - Unit price
- per
Sold out -
Organic Gram Flour Karasev (made with cold-pressed Groundnut Oil)
- Regular price
- Rs. 354.00
- Sale price
- Rs. 354.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Banana Chips (Nendran chips cut)
- Regular price
- Rs. 550.00
- Sale price
- Rs. 550.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Peanut Butter (Spicy Chilli Garlic)
- Regular price
- Rs. 550.00
- Sale price
- Rs. 550.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Peanut Butter (Chocolate)
- Regular price
- Rs. 590.00
- Sale price
- Rs. 590.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Peanut Butter (Smooth)
- Regular price
- Rs. 500.00
- Sale price
- Rs. 500.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Honey (Rock Bee)
- Regular price
- Rs. 400.00
- Sale price
- Rs. 400.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Honey (Saffron)
- Regular price
- Rs. 650.00
- Sale price
- Rs. 650.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Honey (Cinnamon)
- Regular price
- Rs. 650.00
- Sale price
- Rs. 650.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Palm Sugar
- Regular price
- Rs. 380.00
- Sale price
- Rs. 380.00
- Regular price
-
Rs. 420.00 - Unit price
- per
Sold out -
Jaggery (Round blocks)
- Regular price
- Rs. 222.00
- Sale price
- Rs. 222.00
- Regular price
-
Rs. 246.00 - Unit price
- per
Sold out -
Palm Jaggery
- Regular price
- Rs. 274.00
- Sale price
- Rs. 274.00
- Regular price
-
Rs. 302.00 - Unit price
- per
Sold out -
Jaggery Powder
- Regular price
- Rs. 178.00
- Sale price
- Rs. 178.00
- Regular price
-
Rs. 198.00 - Unit price
- per
Sold out -
Organic Dry Grapes
- Regular price
- Rs. 170.00
- Sale price
- Rs. 170.00
- Regular price
-
Rs. 188.00 - Unit price
- per
Sold out -
Organic Almond
- Regular price
- Rs. 458.00
- Sale price
- Rs. 458.00
- Regular price
-
Rs. 504.00 - Unit price
- per
Sold out -
Organic Cashewnut
- Regular price
- Rs. 362.00
- Sale price
- Rs. 362.00
- Regular price
-
Rs. 400.00 - Unit price
- per
Sold out -
Peanut Chutney Powder
- Regular price
- Rs. 160.00
- Sale price
- Rs. 160.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 2
- Next page